تخفیف دندانپزشکی با همکارت

تخفیف دندانپزشکی که شما می توانید با همکارت دریافت کنید شامل موارد زیر است . این خدمات در مراکزی ارائه می شود که تعرفه عادی مشتریان همکارت با سایر مشتریان آن مرکز تفاوتی ندارد و مشترکین هنگام پرداخت مبلغ از تخفیف ویژه برخوردار می شوند . بدین معنی که تخفیف ارائه شده به مشترکان واقعی است و شما می توانید به صورت ملموس واقعی از این تخفیف استفاده کنید . هدف همکارت ارائه خدمات با کیفیت و با تخفیف واقعی است و به همین دلیل تعرفه داخلی که برای تمام مشتریان یکسان است مبنا قرار میگیرد . مشترکان همکارت در صورتی که به هر دلیل از تخفیف ویژه بهره مند نشوند می توانند با ارائه فاکتور به شرکت ، تقاضای جبران تخفیف ارائه نشده را داشته باشند . همشهریان برای دریافت کارت تخفیف دندانپزشکی ، می توانند از وبسایت ثبت سفارش کنند . هم اکنون حدود 80 مرکز دندانپزشکی در سطح استان های تهران ، البرز ، اصفهان ، خراسان رضوی ، آذربایجان شرقی ، یزد مشغول به خدمت رسانی هستند .

لیست مراکز همکارتمشترکان علاوه بر دریافت تخفیف دندانپزشکی میتوانند از سایر خدمات درمانی شامل خدمات زیبایی ، خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی شامل آزمایشگاه ، فیزیوتراپی ، تصویر برداری هسته ای استفاده کنند . تخفیف دندانپزشکی که به مشترکان همکارت ارائه می شود با توجه به تعرفه همان مرکز محاسبه می شود و تا 50 درصد نسبت به تعرفه واقعی شما میتوانید هزینه های دندانپزشکی خود را کاهش دهید . برای خدماتی نظیر ارتودنسی و ایمپلنت تخفیف دندانپزشکی 30 درصد است .

کارت تخفیفتخفیف دندانپزشکی شامل موارد زیر می شود :

  • خدمات ترمیمی شامل معاینه پرکردن و کشیدن دندان
  • خدمات اندو و عصب کشی
  • انواع جراحی دندان شامل جراحی دندان عقل و کشیدن ریشه باقی مانده
  • ارتودنسی دندان
  • خدمات پریو شامل جرمگیری ، افزایش طول تاج و غیره
  • پروتز دندان شامل دست دندان مصنوعی
  • خدمات دندانپزشکی اطفال
  • ایمپلنت دندان
  • لمنیت دندان و کامپوزیت دندان

خرید همکارتبا توجه به آمارهای ارائه شده و تجربه همکارت ، یک خانواده سه نفره در سال حدود 2 میلیون تومان به صورت میانگین پرداخت می کند . با فرض استفاده از تخفیف دندانپزشکی 30 درصد ولی واقعی ، میزان صرفه جویی هزینه ها در این زمینه 600 هزار تومان است . با توجه به سایر تخفیف هایی که با همکارت می توانید استفاده کنید  ( نظیر تخفیف در فروشگاه  کوروش ، خرید پوشاک ، بیمه و سایر موارد درمانی ) هر خانواده سالانه می تواند به صورت میانگین از 2 میلیون تومان صرفه جویی خالص استفاده کند.

برای مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال 1400 شما و دریافت تخفیف دندانپزشکی ، شما میتوانید با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید.

دندانپزشکی اقساطی

مشترکان عادی همکارت می توانند علاوه در دریافت تخفیف دندانپزشکی به دو روش از خدمات دندانپزشکی اقساطی استفاده کنند :

تخفیف دندانپزشکی

روش اول دریافت تسهیلات درمانی :

مشترکان همکارت با ثبت نام در سامانه اقساطی میتوانید از تسهیلات درمانی تا سقف 6 میلیون تومان و با سود 2.5 درصد ماهانه استفاده کنید . بازپرداخت اقساط 12 ماهه و بدون ضامن و چک است . ضمانت این تسهیلات هم صرفا یک فقره سفته به میزان 150 درصد تسهیلات اعطا شده است .

روش دوم دریافت تسهیلات درمانی :

در صورتیکه مشترکان همکارت توانایی ارایه ضامن داشته باشند ، فرد با مراجعه به بانک عامل تا 20 میلیون تومان تسهیلات 6 ماهه با کارمزد سالانه 4 درصد دریافت میکند . مشترکان میتوانند به راحتی از کلیه خدمات دندانپزشکی اقساطی حتی زیبایی ( لمینت اقساطی ، ایمپلنت اقساطی ، کامپوزیت اقساطی ) استفاده کنند .

هوم همکارتدندانپزشکی اقساطی برای مشترکان سازمانی و شرکتی :

مشترکان سازمانی همکارت ضمن بهره مندی از تخفیف دندانپزشکی می توانند از دندانپزشکی اقساطی استفاده کنند . برای اطلاع از نوع ضمانت و روش عقد قرارداد با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید . روش دریافت تسهیلات بسیار ساده است و تا 100 میلیون تومان به ازای هر نفر می توان از بانک عامل تسهیلات ایجاد کرد . ضمنا محدودیتی برای تعداد پرسنل و نوع قرارداد پرسنل با سازمان وجود ندارد .

دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکیتخفیف دندانپزشکی کرجکارت تخفیف چیستکارت تخفیف دندانپزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *