درباره ما

درباره ما همکارت

درباره همکارت

کارت تخفیف همکارت ، یکی از محصولات کنسرسیوم مشترک گروه تجارت الکترونیک صدرا کیان و شرکت الماس کارت ایرانیان است . شرکت الماس کارت ایرانیان با شماره ثبت 475980 از سال 1394 با اخذ مجوز از نهادهای مربوطه اقدام به ثبت برند همکارت نموده است . شرکت الماس کارت ایرانیان به صورت رسمی عضو انجمن کارفرمایی کسب و کارهای اینترنتی بوده و با اخذ نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت ، معدن و تجارت از بالاترین سطح اعتماد برخوردار است. تجربه 6 ساله همکارت و همکاری با کارشناسان زبده باعث متمایز شدن خدمات همکارت از سایرین شده است .

همکارت با عقد قرارداد با مراکز پذیرنده درمانی و غیر درمانی گامی مهم برای کاهش هزینه های خانوار برداشته است . علاوه بر دریافت خدمات درمانی مشترکان همکارت می توانند از بن های خرید و تخفیفی که در هنکام دریافت همکارت ارائه می شود استفاده کنند.

سازمان ها علاوه بر تمام خدمات اشاره شده می توانند با دریافت کارت های بانکی سفارشی سازی شده ، ضمن هدفمند کردن بودجه های رفاهی از مزایای معافیت مالیاتی بهره مند شوند . در بستر کارت های بانکی ارائه شده ، مشترکان می توانند از 82 نوع خدمت غیر درمانی در حوزه هایی نظیر خرید ، خدمات ، گردشگری تفریحی و غیره با 3000 مرکز پذیرنده استفاده کنند . لازم به ذکر است بهرمندی از مزایای مالیاتی آنچنان حایز اهمیت است که مبالغ صرفه جویی شده بسیار چشمگیر خواهد بود . همکارت با همکاری بانکهای عامل اقدام به ایجاد خدمات اقساطی با کارمزد سالیانه 4 درصد کرده و مشترکان سازمانی و شرکتی به راحتی می توانند از این خدمات بهره مند شوند .

                         

باعث افتخار ماست شما ما را از نظرات، دیدگاه ها، انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد کارت تخفیف همکارت مطلع سازید.

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر از خدمات کارت تخفیف همکارت میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید یا از طریق لینک مشاوره رایگان سوالات خود را با ما مطرح نمایید

۱۰۰۰ ۲۸ ۴۴ – ۰۲۱

همکارت